Data

 

Imieniny

Witaj

Login:

Hasło:
[ ]

Adres serwera klienta

Twój IP adres to:
18.208.159.25

Twój HOST to:
ec2-18-208-159-25.
compute-1.amazonaws.com

Automatyka, GPS, ESP8266, S7, Visual C++

Z wykształcenia jestem inżynierem automatyki o specjalności Sterowniki i Systemy Sterowania. Obecnie pracuję w firmie, która zajmuje się serwisowaniem maszyn używanych w przemyśle odzieżowym i meblarskim. Czas wolny wykorzystuję na pogłębianie wiedzy i doświadczenia związanego z wyżej wymienionymi programami... a właściwie na tworzeniu aplikacji na nich bazujących. Przyjmuję zlecenia na nowe aplikacje oraz przeróbkę już istniejących dla S7-300 i S7-400, InTouch oraz na zaawansowane strony internetowe np:

oraz ścisła wspólpraca z

Witam na stronie Automatyka-Malin

Ocena: 5.1/6 (Głosów 61)

Skoro znalazłeś się już w tym miejscu to pewnie masz coś wspólnego z InTouch'em, S7 z rodziny 300 i 400, Visual C++ lub też... chciałbyś mieć. Jeśli nie, to i tak jesteś mile widziana/y.

Pytania lub sugestie związane z powyższymi aplikacjami proszę przesyłać z poziomu formularza kontaktowego. Postaram się pomóc, oczywiście w miarę moich możliwości i umiejętności.

W razie braku odpowiedzi, wierzę, że osoby zarejestrowane obecnie lub w przyszłości podejmą się tego zadania na forum, stworzonym specjalnie w tym celu.

Do stworzenia własnej strony oraz forum dyskusyjnego zmotywował mnie fakt panującego chaosu informacyjnego związanego z kluczowym tematem tejże strony; gdy człowiek zaczyna szukać czegoś konkretnego to zaczynają się schody i traci się całą masę cennego czasu nim się znajdzie konkretną odpowiedź na nurtujące zagadnienia. A zwykle tak się składa, że go nie mamy.

Dlatego też tą stronę i forum chcę poświęcić głównie aplikacjom, które stworzone są w oparciu o programy:
InTouch, S7 300 i 400 oraz VC++
.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji
Grzegorz